Apie mus

Destata įmonių grupė – lakštinio plieno apdirbimo, sienų ir stogų gamybos ir prekybos viena iš lyderių Lietuvoje.

Išnaudodami ilgametę įmonės bendradarbiavimo patirtį su Švedijos metalurgijos SSAB EMEA AB koncernu, suvienijomešiuolaikinio modeliavimo inžinierius, elektronikos ir programavimo specialistus bei technologinių mokslų laimėjimus ir tuo pagrindu pristatome naują įmonės veiklos kryptį – specialių apsaugos spynų/modulių projektavimas, gamyba ir montavimas krovinių gabenimo transporto priemonėms: puspriekabėms-šaldytuvams, kietašonėm puspriekabėm,jūriniams konteineriams.

Gabenant aukštos vertės krovinius saugumo niekada nebūna per daug. Destata įmonių grupės specialistai suteiks Jums visapusišką informaciją kaip geriausiai apsaugoti Jūsų gabenamus krovinius. Jūs visada galite pasinaudoti jau esamu sprendimu arba užsakyti specialiai pritaikyta saugos sprendimą, kuris labiausiai atitiks Jūsų verslo poreikius.

Manome, kad mūsų sėkmės priežastis – aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, kokybiškos prekės, lanksti atsiskaitymo sistema, patogus ir greitas prekių pristatymas, profesionalus bendravimas su klientu – tai Destata įmonių grupės pasididžiavimas.